1. Prekes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pristato kurjerių įmonės (Omniva, Venipak) Pirkėjo nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą, prekės į užsienio šalis siunčiamos paštu.
  2. Įprastai prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes dienos. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  3. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo terminus ir kitas sąlygas. Jei Pardavėjas nepristato prekių per papildomą terminą, Pirkėjas gali atsisakyti prekių ar paslaugų pirkimo – pardavimo sutarties.
  4. Jei Pirkėjo su transporto / kurjerių įmonės atstovu suderintą prekių pristatymo dieną prekės Pirkėjui nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.
  5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.
  6. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su prekes pristačiusios transporto / kurjerių įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.
  7. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas privalo apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti transporto / kurjerių įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime.
  8. Nustačius prekių kiekio ir/ar kokybės ir/ar asortimento neatitikimą(-us), Pirkėjas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju Pirkėjas kartu su transporto / kurjerių įmonės atstovu surašo laisvos formos aktą, kuriame pažymi rastus pažeidimus.
  9. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius transporto / kurjerių įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje; prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka užsakymą, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos.
  10. Prekių atsitiktinio žuvimo ar jų sugedimo rizika pereina Pirkėjui nuo to momento, kai prekė perduota Pirkėjui.

Siuntimo kainos:

LT užsakymams virš 70 Eur - nemokamai
2.5 + PVM Eur paštomatai;
3.5 + PVM Eur kurjeriai;
P.S. Kurjerių pristatymas į Smiltyne apmokestinamas papildomai. Paštomatų kainos tokios pačios.
EU Pristatymas - 8 Eur. Siunčiama registruotu paštu.
Siuntimas į kitas pasaulio šalis - 10 Eur. Siunčiama registruotu paštu.